Автор Тема: На мен ми харесва идеята :)  (Прочетена 10196 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dianna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
На мен ми харесва идеята :)
« -: Май 28, 2004, 01:40:02 »
Много ме кефи идеиката на сайтчето.
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Dianna »

Неактивен bossev

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
идея
« Отговор #1 -: Юни 02, 2004, 10:10:05 »
мда.. хубава идея..
Габо, нали знаеш как се казва такъв, дето дава/има идеи? :)
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от bossev »

Неактивен gabo

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1 529
  • Пол: Мъж
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: Юни 02, 2004, 21:16:50 »
Хе хе, за ИДИОТ ли иде реч  :) НеСиПрав ша знаеш  ;)
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от gabo »

Неактивен bossev

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: Юни 09, 2004, 13:26:12 »
Цитат на: "gabo"
Хе хе, за ИДИОТ ли иде реч :) НеСиПрав ша знаеш ;)-->


нееее.. ИДЕОТ :) ;)
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от bossev »

Неактивен Mila Atila

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 126
Re: На мен ми харесва идеята :)
« Отговор #4 -: Август 29, 2012, 01:15:04 »
Харесва ми всичко, което някой може и иска да напише.

Може да го формулирам и интерпретирам по един начин с 10 неща, които харесвам тук:

1. Лесното, но не в смисъл на прието и очаквано гостоприемство.
Сякаш си се загубил в гора, умрял от студ, жажда и глад и намираш къщичка-та на Хензел и Гретел (не на баба Яга), където- О! чудо има и хора, с които да си поговориш.

2. Възможността да напишеш нещо, което може да не се хареса или обсъди непременно, но ще си го споделил и това ти е достатъчно, ако няма с кой в момент... когато имаш най-много нужда.

3. Усещането, за безопасност и няма да бъдеш наранен или поруган, ако нещо ... си сгрешил и грешиш, но все пак не знаеш, че е така и искаш да се научиш, за да не го правиш повече и да не те боли теб или някой друг.

4. Вярата ... че си намерил най-накрая нещо, някой или място където да пишеш без с това да искаш да промениш света, а да не се получава.

5. Надеждата, че е възможно да срещнеш, макар и виртуално някой, с който да преживееш неща, които винаги си мечтал, но просто е трябвало да изчакаш.

6. Удоволствието да си това, което си докато пишеш и после никой да не иска обяснения и да се интересува и да те анализира, защо си такъв какъвто си. А само приемането ти като ... съществуващ.

7. Съмнението /най-лошото/- дали виртуалността всъщност ти дава нещо и ти помага или просто е поредната илюзия, че там хората/потребители могат да са по-интересни, по-добри и по-истински!

8. Знанието, че всичко, което си преживял, можеш или искаш е въпрос на вдъхновение да те направи истински щастлив.

9. Смисълът- на нещо, което изпитваш, но се чудиш дали си заслужава и какво от това, че ти се е случило, но няма как да е без-Смислено.

10. мълчанието и тишината, когато казват повече, отколкото е нужно!

Мерси!

« Последна редакция: Август 29, 2012, 01:17:02 от Mila Atila »